آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام

تایید دو مرحله ای اینستاگرام

همانطور که پیش از این درباره امنیت شبکه های اجتماعی با شما صحبت کردیم ، به شما گفتیم که یکی از مهم ترین روش های افزایش امنیت و هک نشدن ، فعال سازی تایید دو مرحله ای یا همان Two-Step Authentication می باشد. اینستاگرام نیز یکی از فضاهای مجازی پر طرفدار می باشد و بدیهیست همه کاربران آن تمایل دارند تا امنیت اکانت خود را ارتقا دهند. امروز نیز مانند همیشه همراه هوکو باشید تا بیشتر درباره تایید دو مرحله ای اینستاگرام و نحوه فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام با هم صحبت کنیم.

تایید دو مرحله ای اینستاگرام بسیار ساده انجام می شود و روال کار آن نیز مانند سایر تایید دو مرحله ای ها می باشد. بدین ترتیب که شما باید پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود ، کدی که از طریق پیام کوتاه برای شما ارسال می شود را نیز وارد کنید تا امکان هک شدن شما کاهش یابد. تایید دو مرحله ای اینستاگرام بسیار راحت می باشد و طی چند مرحله ساده انجام می شود. اینستاگرام حتی برای زمانی که شما به شماره خود دسترسی نداشته باشید هم فکری کرده است ، به این صورت که اگر قادر به دریافت پیامک نباشید ، می توانید کد های که در زمان فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام به شما داده شده است را وارد کتید و وارد اکانت خود شوید. بدین صورت است که دیگر نیازی نیست نگران عوض شدن شماره خودتان باشید.

مراحل فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام :

۱- از سه نقطه موجود در نسخه اندروید و یا لوگو تنظیمات در بالا سمت راست پروفایل اینستاگرام خود ، وارد Two-Factor Authentication شوید.

تایید دو مرحله ای اینستاگرام

 

۲- گزینه Require Security Code را فعال کنید.

تایید دو مرحله ای اینستاگرام

 

۳- کد تاییدیه ای که به شماره وارد شده در پروفایلتان ارسال شده است را وارد کنید ( اگر شماره ای وارد نکردید ، از شما درخواست می شود که وارد کنید )

۴- با رفتن به قسمت Get Backup Codes ، کد های بازگشایی خود را کپی کنید و در جایی امن نگهداری کنید تا در صورت نیاز از آن ها استفاده کنید. علت اهمیت این کد ها در ابتدای آموزش قید شده است.

تایید دو مرحله ای اینستاگرام

 

تیم تخصصى هوکو بسیار مشتاق است تا شما از برنامه ها ، سایت ها ، آموزش ها و سایر مطالب ارسالى در وبلاگ هوکو دیدن کرده ، استفاده کنید و نظرات ارجمند خود را برایمان ارسال کنید…

دیدگاه ها