آپدیت جدید تلگرام : معرفى تغییرات ورژن ۳٫۱۵

آپديت جديد تلگرام

در تاریخ ۷ دسامبر ۲۰۱۶ که روز گذشته بود ، آپدیت جدید تلگرام براى پلتفرم هاى اندروید و iOS منتشر شد. ساعاتى قبل از این انتشار نیز ، اینستاگرام آپدیتى منتشر کرده بود که تغییر خاصى نداشت و فقط اعلام کرده بود که به زودى از قابلیت استورى به صورت زنده بهره خواهد برد. ولى در آپدیت جدید تلگرام ، شاهد تغییرات بسیار مفید و خوبى بودیم که کار با این پیامرسان را بسیار جذاب تر از پیش خواهد کرد. این تغییرات به شرح زیر هستند :

  •   نگاه داشتن چت هاى مهم شما در بالاى لیست. توسط این قابلیت ، شما قادر هستید چت هایتان با افرادى که میخواهید را به بالاى لیست چت هایتان پیوست کنید. بدین صورت ، قادر خواهید بود تا همه چت ها با آن شخص را در اسرع وقت مشاهده کنید و همیشه در دسترس شما باشد.
  • اتصال تمام اکانت هاى شما ( اینستاگرام ، جیمیل ، توییتر و… ) به تلگرام. از این به بعد ، قادر خواهید بود تا توسط ربات @IFTTT که در آینده اپلیکیشن آن را نیز خدمتتان معرفى خواهیم کرد ، از تمام اتفاقاتى که در سرویس هاى مختلف شما مى افتند ، از طریق تلگرام مطلع شوید.
  • در این نسخه تلگرام ، قادر به چرخاندن عکس هستید ولى با این تفاوت که درجه ى چرخش دست خود شما خواهد بود و مى توانید تحت هر درجه اى که خواستید عکس ها را دوران دهید.
  • یوتیوب و ویمئو را به صورت تصویر در تصویر مشاهده کنید.
  • محتوا ها و مطالب و چت هاى گروهى و یا ذخیره شده در فضاى ابرى را به سکرت چت فوروارد کنید.

– Pin important chats to the top of the list so that you never miss a new message.
– Link your Telegram account with hundreds of services like Twitter, Instagram, Spotify, Gmail, and others. Control apps via Telegram, or get messages when something happens. Talk to @IFTTT to set up.
– Rotate photos by any number of degrees in the photo editor.
– View YouTube and Vimeo in Picture-in-Picture mode.
– Forward content from groups and Cloud Chats to Secret Chats.

براى دانلود و آپدیت به این نسخه تلگرام نیز مى توانید از طریق لینک هاى زیر اقدام کنید :

دانلود تلگام جدید از گوگل پلى استور براى اندروید :

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.telegram.messenger&hl=en

دانلود از اپ استور اپل براى سیستم iOS :
https://appsto.re/us/psM6O.i

دیدگاه ها