باتری اچ تی سی وان ایکس ۱۰

باتری اچ تی سی وان ایکس 10

به تازگی اخباری مبنی بر معرفی جدیدترین مدل گوشی هوشمند اچ تی سی با نام وان ایکس ۱۰ منتشر شده است. این گوشی دارای نمایشگر ۵٫۵ اینچی با کیفیت فول اچ‌دی می باشد و بدنه ای فلزی دارد. از مهم ترین قابلیت های این محصول جدید،  باتری اچ تی سی وان ایکس ۱۰  با ظرفیت ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعت آن می باشد. در ادامه با هوکو باشید تا در مورد باتری اچ تی سی وان ایکس ۱۰ با شما باشیم.

در تصویری که از این گوشی منتشر شده، عبارت گوشی بزرگ‌تر، باتری بزرگ‌تر به چشم می خورد که تایید کننده قابلیت باتری اچ تی سی وان ایکس ۱۰ می باشد.  طبق اطلاعات به دست آمده اچ تی سی وان ایکس ۱۰ با هر بار شارژ کامل توانایی ۲۵٫۵ ساعت مکالمه را داشته و می تواند به مدت ۳۱ روز و در حالت آماده به کار روشن بماند. البته این در حالی است که استفاده از این گوشی برای کاربران درحالت ایده آل انجام گیرد و قطعا به تناسب میزان و نوع کارکرد هر کاربر متفاوت می باشد.

باتری اچ تی سی وان ایکس 10

 

اچ تی سی وان ایکس ۱۰ دارای سنسور تشخیص اثر انگشت در قسمت پشت دستگاه می باشد. همچنین با توجه به تصاویر منتشر شده می توان گفت در این گوشی از دکمه های فیزیکی استفاده شده و طراحی متفاوتی با اچ‌تی‌سی یو دارد و بیشتر شبیه به مدل اچ‌تی‌سی دیزایر ۱۰ می باشد که سال گذشته وارد بازار شد.

همان طور که در بالا اشاره شد، یکی از مهم ترین ویژگی های وان ایکس ۱۰ باتری آن می باشد. با توجه به این نکته که باتری با عمر بالا یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید در بین گوشی های میان رده می باشد، می توان پیش بینی کرد که این گوشی فروش خوبی را داشته باشد چراکه باتری اچ تی سی وان ایکس ۱۰ به معنای واقعی ، قوی می باشد. شرکت HTC نیز به این فاکتور توجه زیادی نشان داده است.

بر اساس اخبار منتشر شده، اچ تی سی وان ایکس ۱۰ در دو رنگ مشکی و نقره‌ای تولید شده است. فروش این محصول به زودی در روسیه آغاز خواهد شد و از عرضه آن در سایر کشورها هنوز خبری نرسیده است. قیمت اعلام شده برای این محصول ۳۵۵ دلار می باشد و پیش بینی می شود فروش خوبی را در پی داشته باشد.

 

تیم تخصصى هوکو بسیار مشتاق است تا شما از برنامه ها ، سایت ها ، آموزش ها و سایر مطالب ارسالى در وبلاگ هوکو دیدن کرده ، استفاده کنید و نظرات ارجمند خود را برایمان ارسال کنید…

دیدگاه ها