بازى سوپر ماریو براى سیستم عامل iOS منتشر شد

سوپر ماريو

همانطور که در کنفرانس اپل شاهد بودیم ، نینتندو ، بازى سوپر ماریو یا همان قارچ خور را براى iOS معرفى کرد و وعده داد تا قبل از اتمام ماه دسامبر ٢٠١۶ ، این بازى نوستالژیک را براى عموم عرضه کند. امروز ، ١۶ دسامبر ، روزى بوده که نینتندو به وعده خود عمل کرده و بازى سوپر ماریو ( قارچ خور ) را عرضه کرده. با هوکو همراه باشید تا توضیحات بیشترى خدمتتان ارائه کنیم…

کمپانى ژاپنى نینتندو ، این بازى را به صورت پرداخت درون برنامه اى عرضه کرده و دانلود آن از اپ استور اپل ، کاملا رایگان است. کمپانى ژاپنى که سازنده این بازى است ، این بازى را براى بازى با یک دست بهینه کرده  تا شما بتوانید نهایت لذت را از بازى ببرید.

روال بازى ، همانطور که همه شما حداقل یک بار این بازى را انجام داده اید ، به طورى است که شما باید با لمس صفحه موبایل خود و انتخاب سرعت و نوع حرکت ، کارکتر قارچ خور یا همان ماریو را به سمت مقصد که پایان مرحله است هدایت کنید. نحوه لمس صفحه نمایش در این بازى متفاوت است که در ادامه توضیح خواهیم داد.

همانند قدیم ، در بازى سوپر ماریو ، ماریو به دنبال نجات Peach از دست Bowser است. ۶ فضاى جدید براى این بازى طراحى شده اند و پیرو همین موضوع ، شاهد ٢۴ مرحله جدید خواهید بود. بازى سوپر ماریو ، سه حالت بازى دارد که براى تمامى آن ها ، اتصال به شبکه اینترنت ضرورى است. البته لازم به ذکر است که انجام این بازى ، قادر نیستید از آى پى ایران استفاده کنید و باید آى پى خود را به دیگر نقاط جهان تغییر دهید. پرداخت درون برنامه اى که در بالاتر اعلام کردیم نیز براى آن دسته افرادیست که مى خواهند از هر سه حالت بازى بهره ببرند که برایشان قیمتى حدود ۴٠ هزار تومان و یا ١٠ دلار خواهد داشت.

نوع لمس شما نیز باعث تغییرات حرکتى در بازى سوپر ماریو خواهد بود. به عنوان مثال ، براى پرش کوتاه ، کافیست فقط صفحه را لمس کنید و در حد یک ضربه کوتاه کافیست ولى براى پرش بلند ، باید انگشت خود را کمى روى صفحه نگاه دارید تا پرش بلند داشته باشید.

لینک دانلود از اپ استور اپل : کلیک کنید

تیم تخصصى هوکو بسیار مشتاق است تا شما از برنامه ها ، سایت ها ، آموزش ها و سایر مطالب ارسالى در وبلاگ هوکو دیدن کرده ، استفاده کنید و نظرات ارجمند خود را برایمان ارسال کنید…

دیدگاه ها