برنامه رایگان شده ماه آوریل در اپ استور اپل

برنامه رایگان شده ماه آوریل

در این پست با ۴ برنامه و یک بازی رایگان آیفون آشنا خواهید شد. این برنامه ها برای مدت محدودی رایگان هستند و پس از آن پولی خواهند شد. پیشنهاد می کنیم تا وقتی که رایگان هستند، اقدام به دانلود آن ها نمایید. ما لینک دانلود برنامه رایگان شده ماه آوریل را به همراه توضیحات برای شما قرار داده ایم. در ادامه با هوکو همراه باشید.

۱ – اپلیکیشن NoLocation

برنامه رایگان شده ماه آوریل

 

اولین برنامه رایگان شده ماه آوریل، NoLocation برنامه ای برای حذف اطلاعات مخفی و مهم در عکس های گوشی آیفون شما می باشد. عکس هایی که با گوشی خود می اندازید شامل اطلاعاتی مانند مدل دوربین، تاریخ و مکان ثبت عکس و جزییات دیگری می باشند. این اطلاعات که به همراه عکس ذخیره می شوند، Exif  نام دارند. Exif   ها اطلاعات مهمی هستند که بهتر است زمانی که قصد به اشتراک گذاری عکس ها را دارید، آن ها را از عکس پاک کنید. این کار را با برنامه NoLocation به راحتی می توانید انجام دهید. قیمت اپلیکیشنNoLocation  ،   ۱.۹۹ دلار می باشد که برای مدت محدودی به صورت رایگان ارائه است. این برنامه را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید.

دانلود اپلیکیشن  NoLocation

 

۲ – اپلیکیشن IQ Test Pro

برنامه رایگان شده ماه آوریل

 

با دومین برنامه رایگان شده ماه آوریل می توانید ضریب هوشی خود را بسنجید. این برنامه ۲٫۹۹ دلاری برای مدت محدودی رایگان عرضه شده است. استفاده از این برنامه رایگان برای سنجیدن ضریب هوشی به عنوان تفریح و سرگرمی جالب به نظر می رسد. این برنامه را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید.

دانلود اپلیکیشن  IQ Test Pro

 

۳ – اپلیکیشن TimeNote

برنامه رایگان شده ماه آوریل

 

یک برنامه عالی و کاربردی که می توانید با استفاده از آن زمان کارهای مهم را یادآوری کنید. تاریخ تولد یک دوست، زمان یک جلسه مهم کاری و …. را می توانید توسط این برنامه به راحتی به یاد داشته باشید. این برنامه یک یادآور بسیار خوب می باشد که با تنظیم آن هنگام فرا رسیدن زمان مورد نظر به شما هشدار خواهد داد. TimeNote  با قیمت ۰٫۹۹ دلار، هم اکنون به صورت رایگان ارائه شده است که می توانید از آن استفاده نمایید. این برنامه را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید.

دانلود اپلیکیشن TimeNote

 

۴ – اپلیکیشن  MovieSpirit

برنامه رایگان شده ماه آوریل

 

چهارمین برنامه رایگان شده ماه آوریل، یک برنامه برای ساخت و ویرایش یک ویدیو در گوشی آیفون می باشد. MovieSpirit دارای امکانات بسیاری است که هم برای کاربران عادی و هم برای کارهای تخصصی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. با این برنامه می توانید عکس ها، موزیک ها و ویدیوهای خود را باهم ترکیب نمایید و کارهای جالبی را انجام دهید. ترکیب دو ویدیو در یک قاب ، افکت ها، اضافه کردن متن به ویدیو، متصل کردن دو ویدیو به هم و … از امکانات متنوع این برنامه می باشد. همچنین می توانید صوت یا موزیکی را از حافظه گوشی خود بر روی عکس یا ویدیو قرار دهید و فیلم های خود را میکس کنید. این برنامه با قیمت ۹.۹۹ دلار عرضه شده است و اکنون برای مدت محدود به صورت رایگان در دسترس می باشد. برای دانلود این برنامه فوق العاده بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود اپلیکیشن MovieSpirit

 

۵ –  بازی رایگان Gunpowder

برنامه رایگان شده ماه آوریل

 

آخرین برنامه رایگان شده ماه آوریل که در این بخش به شما معرفی می کنیم یک بازی هیجان انگیز می باشد. این بازی نیز با قیمت ۲٫۹۹ دلار برای مدت محدودی به صورت رایگان برای دانلود قرار داده شده است. در این بازی شما به عنوان قهرمان با استفاده از باروت هایی که در اختیارتان قرار می گیرد، طلا و سکه های دزدیده شده را پس می گیرد و به صاحبان آن برمی گردانید. درهر مرحله یک صندوق طلا و یک آتش وجود دارد که شما باید این دو را به هم برسانید تا مرحله به پایان برسد. ۳ قلک به شکل خوک در بازی دیده می شوند با رد کردن باروت ها از میان آن ها باید بتوانید شخصیت خبیث بازی را نابود کنید و با نابود کردن این شخصیت می توانید صندوقچه طلا را نجات داده و به دست صاحبان آن ها برسانید. می توانید این بازی را به صورت رایگان از لینک زیر دانلود نمایید.

دانلود بازی Gunpowder

دیدگاه ها