برنامه های رایگان شده ماه ژوئن در اپ استور اپل

app of the week

در این پست با ۵ تا از برنامه های رایگان شده ماه ژوئن آیفون آشنا می شوید. این برنامه ها برای مدت محدود و نامعلومی رایگان هستند و پس از آن پولی خواهند شد. در ادامه این مطلب توضیحاتی در مورد برنامه ها و لینک دانلود آن ها را مشاهده می نمایید. در ادامه همراه هوکو باشید…

۱ – اپلیکیشن SPEEDOMETER  با قیمت ۳٫۹۹  دلار

SPEEDOMETER

با استفاده از برنامه SPEEDOMETER می توانید سرعت حرکت خود را اندازه گیری نمایید.  این برنامه با آنالیز مقدار جابجایی شما در نقشه و با توجه به زمان و اندازه مسیر طی شده، سرعت حرکت شما را محاسبه کند. این اپلیکیشن که قادر است حداکثر سرعت و میانگین سرعت شما اندازه گیری نماید، از دو واحد اندازه گیری مایل و کیلومتر پشتیبانی می کند.

دانلود برنامه

۲ – اپلیکیشن TextGrabber با قیمت ۳٫۹۹ دلار

TextGrabber

با این برنامه می توانید نوشته های یک عکس را به یک متن قابل ویرایش و یا حتی یک فایل صوتی تبدیل کنید. برای استفاده از این برنامه کافیست تا دوربین آیفون خود را مقابل کاغذ نوشته شده بگیرید تا برنامه TextGrabber عکس را اسکن و متن قابل ویرایش و فایل صوتی را به شما ارائه دهد. این برنامه امکان استفاده برای زبان انگلیسی را داراست و قادر می باشد متن را به ۱۰۰ زبان زنده دنیا ترجمه کند.

دانلود برنامه

۳ – اپلیکیشن Note-Ify Notes با قیمت ۰٫۹۹ دلار

Note-Ify Notes

این برنامه یک دفترچه یادداشت فوق العاده را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این برنامه می توانید یادداشت های خود را موضوع بندی کنید. همچنین امکان مشخص کردن یادداشت های مهم را برای شما ایجاد می کند تا بتوانید دسترسی راحت تری به آن ها داشته باشید. یکی دیگر از ویژگی های جالب این برنامه امکان ذخیره یادداشت ها با قابلیت رمزگذاری می باشد. با این کار هیچ کس غیر از شما توانایی ورود به برنامه و خواندن یادداشت هایتان را نخواهد داشت.

دانلود برنامه 

۴ – اپلیکیشن  BeatPad  با قیمت ۳٫۹۹  دلار

BeatPad

اگر علاقه مند به آهنگسازی باشید برنامه BeatPad  برای شما مناسب می باشد. این برنامه ابزارهایی در زمینه موزیک و آهنگسازی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. BeatPad  صرفا جنبه ی سرگرمی ندارد و افرادی با دانش موسیقی می توانند استفاده های تخصصی تری از این برنامه داشته باشند.

دانلود برنامه

۵ – اپلیکیشن  Line Birds با قیمت ۳٫۹۹  دلار

یک بازی ساده و سرگرم کننده می باشد. در این بازی شما کنترل پرنده ای را برعهده دارید که باید با استفاده از پرش از موانع عبور کند تا شما بتوانید رکورد بالایی را به دست آورید.

دانلود برنامه

 

امیدواریم با مطالعه این مطلب اطلاعات مفیدی راجع به برنامه های رایگان شده ماه ژوئن در اپ استور اپل به دست آورده باشید. تیم تخصصى هوکو بسیار مشتاق است تا شما از برنامه ها ، سایت ها ، آموزش ها و سایر مطالب ارسالى در وبلاگ هوکو دیدن کرده ، استفاده کنید و نظرات ارجمند خود را برایمان ارسال کنید…

دیدگاه ها