تلگرام نسخه ۳٫۱۷ منتشر شد

تلگرام نسخه 3.17

تلگرام نسخه ۳٫۱۷ طی هفته اخیر معرفی شد و امروز در هوکو تصمیم داریم تا تغییرات ایجاد شده در پیامرسان محبوب تلگرام نسخه ۳٫۱۷ را با شما به اشتراک بگذاریم. پس در ادامه ، ما را همراه کنید.

در آپدیت نسخه ۳٫۱۷ تلگرام ، تغییر اصلی ، حول قابلیتی به نام تم می باشد که تقریبا همه شما با تم ها آشناییت دارید. تم، جهت زیبایی هرچه بیشتر فضا در سیستم های هوشمند مختلف می باشد. تم ها همواره برای ویندوز ، اندروید و … عرضه میشده تا بتواند کاربران را بیش از پیش راضی نگاه دارند و رابط کاربری جذاب تری فراهم آورند.

تم تلگرام

در تلگرام نسخه ۳٫۱۷ ، شما قادر هستید تا از تم هایی که برایتان تعبیه شده استفاده کنید. بسیاری افراد ، دوست دارند رنگ تلگرامشان سیاه باشد ، برای این افراد ، تم سیاه در نظر گرفته شده است. هم چنین چند تم برای تلگرام تعبیه شده است که از طریق تنظیمات تلگرام قابل دسترسی می باشد. تمام تم ها به همین چند عدد محدود نمی شود ، با ما باشید..

 

کانال تم تلگرام

تلگرام برای عرضه تم های متفاوت و زیاد ، کانالی با آیدی @Themes ایجاد کرده. شما می توانید وارد این گروه شوید و تم مورد نظرتان را انتخاب کنید. در این کانال ، از هر تم ، یک عکس به عنوان پیش نمایش قرار داده شده است تا بتوانید انتخاب متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید و نیاز به دانلود تعداد زیادی تم نباشد. توجه داشته باشید که تم هر عکس ، فایل بالای عکس آن است. برای نصب تم در تلگرام نسخه ۳٫۱۷ ، کافیست فایل را دانلود کنید و آن را اجرا کنید و گزینه Apply This Theme را انتخاب کنید. سپس Keep Changes را انتخاب کنید. کار تمام است و تم جدید تلگرام شما فعال شده است.

 

تیم تخصصى هوکو بسیار مشتاق است تا شما از برنامه ها ، سایت ها ، آموزش ها و سایر مطالب ارسالى در وبلاگ هوکو دیدن کرده ، استفاده کنید و نظرات ارجمند خود را برایمان ارسال کنید…

دیدگاه ها