آموزش دانلود ویدئو لایو اینستاگرام

دانلود ویدئو لایو اینستاگرام

چندی پیش ، اینستاگرام قابلیتی را به فضای اجتماعی خود اضافه کرد با نام لایو ویدئو که توسط آن ، افراد را قادر ساخت تا از تمام موضوعات اطراف خود ، فیلم بگیرند و در همان لحظه هم با فالوور هایشان این فیلم را به اشتراک بگذارند. این قابلیت بسیار توجه ها را به خود جلب کرد تا حدی که بسیاری از پیج های خبری هم از این قابلیت استفاده کردند تا بتوانند افراد را به صورت لحظه ای در جریان اخبار قرار دهند و به همین جهت بود که تصمیم گرفتیم به شما همراهان همیشگی هوکو ، دانلود ویدئو لایو اینستاگرام را آموزش دهیم تا بتوانید علاوه بر اینکه از موضوعات و اخبار مختلف مطلع می شوید ، به دانلود این ویدئو ها نیز بپردازید. پس با هوکو همراه باشید.

 

چگونگی دانلود ویدئو لایو اینستاگرام :

 

برای دانلود ویدئو لایو اینستاگرام چندین راه وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد :

۱- استفاده از برنامه های Screen Recorder : برنامه هایی برای ضبط ویدئو از صفحه نمایش موبایل وجود دارند که پیش از این نیز برخی از آن ها را به شما معرفی کرده ایم. با استفاده از این برنامه ها ، به راحتی می توانید ضبط را شروع کنید و به ویدئو لایو اینستاگرام رجوع کنید و تا انتهای ویدئو به ضبط ادامه دهید و پس از اتمام ویدئو ، فرآیند ضبط را قطع کنید و به فیلم ضبط شده از طریق گالری دسترسی داشته باشید. البته این روش ، فقط برای کاربران اندرویدی می باشد ، برای حذف کامنت ها نیز به راحتی می توانید یک کلیک بر روی صفحه لایو بکنید تا کامنت ها حذف شوند.

 

۲- استفاده از برنامه ها :

اگر دستگاه شما روت می باشد ، پیشنهاد می کنیم از برنامه SCR Pro استفاده کنید و اگر دستگاهتان روت نیست و اندروید ۵ به بالا دارید ، از برنامه AZ Screen Recorder استفاده کنید که کار با هر دوی این برنامه ها ساده می باشد و به زودی در بخش معرفی سایت و برنامه ، آموزش کامل کار با این دو برنامه را نیز خواهیم داد تا آموزش دانلود ویدئو لایو اینستاگرام کامل تر شود.

 

تیم تخصصى هوکو بسیار مشتاق است تا شما از برنامه ها ، سایت ها ، آموزش ها و سایر مطالب ارسالى در وبلاگ هوکو دیدن کرده ، استفاده کنید و نظرات ارجمند خود را برایمان ارسال کنید…

دیدگاه ها