عرضه ۲۳ میلیون گوشی هوشمند شیائومی در بهار ۲۰۱۷

شیائومی

شیائومی در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ بیش از ۲۳ میلیون گوشی هوشمند را روانه بازار کرد. این موفقیت در حالی است که این شرکت در اواخر سال ۲۰۱۶ با کاهش عرضه گوشی روبرو شده بود. در ادامه دلایل موفقیت شیائومی را از زبان مدیر عامل این کمپانی می خوانید. با هوکو همراه باشید.

شیائومی، یک کمپانی چینی است که در اواخر سال ۲۰۱۶ به دلیل مشکلاتی که داشت، با کاهش عرضه گوشی های خود در بازار روبرو شد. پس از آن لی جون، مدیرعامل این شرکت تلاش کرد تا تغییراتی را در بخش مدیریتی شیائومی ایجاد کند. از این رو موفق شد شکست خود را جبران کرده و در بهار سال ۲۰۱۷ عرضه گوشی های خود را بیش از ۷۰ درصد افزایش دهد.

شیائومی

دلایل پیشرفت شیائومی در عرضه گوشی های هوشمند

این کمپانی اعلام کرده افزایش عرضه گوشی به دلیل تغییر در سیاست های فروش آن بوده است. شیائومی تمرکز خود را بر روی ایجاد فروشگاه هایی در چین قرار داده و اکنون بیش از ۱۲۳ فروشگاه در این کشور دارد. این فروشگاه ها با نام Mi Home به صورت فیزیکی به عرضه محصولات شیائومی می پردازند.  قرار است تا چند روز آینده ۱۴ فروشگاه دیگر به فروشگاه های Mi Home اضافه شود.

کمپانی شیائومی نه تنها در چین، بلکه در کشورهای جهان سوم نیز فروشگاه هایی را تاسیس کرده و به عرضه گوشی های خود می پردازد. طبق گزارشات رسیده این کمپانی موفق شده در هند عرضه محصولات خود را ۳۲۸ درصد نسبت به سال گذشته افزایش دهد و طبق برنامه اش قرار است تا ۲ سال آینده تعداد فروشگاه های فیزیکی خود در هند را به ۱۰۰ عدد برساند.  راه اندازی فروشگاه های آنلاین نیز در برنامه کاری این کمپانی قرار دارد.

لی جون علاوه بر سیاست های جدید فروش و افزایش فروشگاه های فیزیکی و تمرکز بر روی آن ها، یکی دیگر از دلایل پیشرفت و افزایش عرضه را سرمایه گذاری بر روی واحد تحقیق و توسعه می داند . وی یکی از برنامه های پیش روی شرکت در ماه های آینده را جذب نیروهای جدید در این بخش دانسته است.

مدیرعامل شرکت شیائومی فعالیت در بازار گوشی های هوشمند را کاری بسیار مشکل دانسته و بیان کرده این شرکت هنوز مراحل اولیه رشد خود را می گذراند. شیائومی فروش ۱۴٫۷ میلیارد دلاری را جزو اهداف خود در سال ۲۰۱۷ خوانده و قصد دارد تا در سال ۲۰۱۸ ، ۱۰۰ میلیون گوشی را روانه بازار کند.

 

 

امیدواریم با مطالعه این مطلب اطلاعات مفیدی راجع به عرضه ۲۳ میلیون گوشی هوشمند شیائومی در بهار ۲۰۱۷ به دست آورده باشید. تیم تخصصى هوکو بسیار مشتاق است تا شما از برنامه ها ، سایت ها ، آموزش ها و سایر مطالب ارسالى در وبلاگ هوکو دیدن کرده ، استفاده کنید و نظرات ارجمند خود را برایمان ارسال کنید…

دیدگاه ها