گوگل پیکسل ایکس ال در بازار ایران

Google Pixel XL

چند وقت پیش بود که کمپانی معروف Google ( گوگل ) با رونمایی از ۲ گوشی هوشمند اندرویدی اش از سری نکسوس به عمر این سری پایان داد. یک کمپانی در هر سال کار تولید گوشی های گوگل را به انجام میرساند و ۲ گوشی هوشمند آخر این کمپانی هم به نام های Google Pixel ( گوگل پیکسل ) و Google Pixel XL ( گوگل پیکسل ایکس ال ) بدست کمپانی HTC ( اچ تی سی ) به تولید رسید.

پیکسل و پیکسل ایکس ال با سیستم عامل اندروید ۷ ، اندروید نوقا ، ارائه شدند. مدتی قبل مطلع شدیم که گوگل پیکسل وارد بازار ایران شده است و از وارد شدن گوگل پیکسل ایکس ال خبری نبود ، ولی حالا Pixel XL هم وارد بازار کشورمان شده است. میان این دو گوشی هوشمند فقط یک تفاوت وجود دارد و این تفاوت هم در اندازه صفحه نمایش شان است.

همین حالا در بازار تهران گوگل پیکسل ایکس ال ( Google Pixel XL ) با ۳,۶۳۰,۰۰۰ تومان قیمت در رنگ مشکی و با ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی در حال فروش است. لازم به ذکر است که این گوشی هوشمند در خارج از ایران ۶۴۹ دلار قیمت دارد.

اگر برای خرید این گوشی هوشمند از سری نکسوس گوگل عجله نکنید و مدتی صبر کنید ، میتوانید با قیمت پایین تر و معقول تری تا مدتی دیگر آن را خریداری کنید.

دیدگاه ها