برنامه های رایگان شده اپ استور ( Free App Of The Week )

app of the week

همانطور که بسیاری از دوستان اپلی مطلع هستند ، اپ استور هر هفته طبق رسم و رسوم خود ، بعضی برنامه های پولی را به مدت محدود رایگان می کند. به این رسم ، Free App Of The Week گفته می شود. با هوکو باشید تا به معرفی برنامه های رایگان شده اپ استور در این هفته بپردازیم.

برنامه اول : Videos In Video Videos in video

 

این برنامه ، پیش از انتخاب شدن برای برنامه های رایگان شده این هفته ، قیمت ۶ دلاری داشته است. کار این برنامه را همانطور که حدس زده اید ، میکس کردن چند ویدئو و ارائه آن به صورت یک فایل جداگانه می باشد. توسط این برنامه ، می توانید فرآیندی همانند کلاژ در عکس را بر روی ویدئو ها پیاده سازی کنید. اما این تمام قابلیت این برنامه نیست! توسط Videos In Video ، قادر هستید عکس های خود را به ویدئو تبدیل کنید.

لینک دانلود Videos In Video از اپ استور اپل : کلیک کنید


برنامه دوم : TopScaner :  PDF Scanner App pdf scanner

 

این برنامه ، پیش از انتخاب شدن برای برنامه های رایگان شده این هفته ، قیمت ۲ دلاری داشته است. کاربرد این برنامه ، عینا مشابه Offce Lens است که از طریق این لینک قابل مشاهده می باشد. این برنامه ، به طور اتوماتیک تمام زوایا را تنظیم می کند و عکس خروجی را با فرمت PDF ذخیره می کند.

لینک دانلود TopScanner : PDF Scaner App از اپ استور اپل : کلیک کنید


برنامه سوم : ۳D Audio illusions 3D Audio illusions

این برنامه ، پیش از انتخاب شدن برای برنامه های رایگان شده این هفته ، قیمت ۲ دلاری داشته است. حتما تا به حال اسم صدا های سه بعدی را شنیده اید. این صدا ها ، باعث می شوند تا وقتی به آن ها توسط هندزفری گوش می کنید ، در ذهن خود فکر کنید که در آن فضا قرار دارید. یکی از عمده استفاده ها از صدای سه بعدی ، برای کسب آرامش است به طوریکه می تواند شما را به طبیعت ببرد و شما را به آرامش برساند. در این برنامه ، شما به تعداد زیادی از این صدا ها دسترسی خواهید داشت.

لینک دانلود  ۳D Audio illusions از اپ استور اپل : کلیک کنید


برنامه چهارم : Search Ace Search Ace

این برنامه ، پیش از انتخاب شدن برای برنامه های رایگان شده این هفته ، قیمت ۲ دلاری داشته است. این برنامه که مناسب افرادی است که زیاد وب گردی می کنند ، تمام صفحات را در خود ذخیره می کند و برای رجوع دوباره به آن سایت ، کافیست قسمتی از نام آن را در قسمت آدرس سایت تایپ کنید تا بقیه آدرس برایتان نمایش داده شود.

لینک دانلود Search Ace از اپ استور اپل : کلیک کنید


برنامه آخر : Tube For YouTube

این برنامه ، پیش از انتخاب شدن برای برنامه های رایگان شده این هفته ، قیمت ۱ دلاری داشته است. این برنامه برای افرادی است که بسیار از یوتیوب استفاده می کنند. توسط این برنامه ، به امکانات بسیار زیادی دسترسی خواهید داشت. به عنوان مثال ، هنگام مشاهده ویدئو ، قادر هستید تا لیست پیشنهادی را نیز مشاهده کنید و بسیاری امکانات دیگر. اگر از افرادی هستید که بسیار از یوتیوب استفاده می کنید ، قطعا از این برنامه خوشتان خواهد آمد.

لینک دانلود Tube For Youtube از اپ استور اپل : کلیک کنید

دیدگاه ها