Office Lens ، برنامه اسکن برای اندروید ، iOS و ویندوز فون

Office Lens

امروز در هوکو ، تصمیم داریم تا به شما برنامه ای بسیار کاربردی را که برای اسکن کردن با موبایل بهتان معرفی کنیم. نام این برنامه ، Office Lens است که توسط Microsoft ساخته شده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. حتما تا به حال زیاد نیاز داشتید که جزوه از هم کلاسی های خود بگیرید و با تهیه عکس از جزوه آن ها ، درس بخوانید. حتما هم تا به الان دیده اید که بسیار سخت است که از روی عکس درس بخوانید ، یکی از اصلی ترین دلایل سختی این کار ، این است که کیفیت مناسب موجود نیست. توسط Office Lens ، کافیست از جزوه ، تخته یا هر چیزی که میخواهید آن را اسکن کنید عکس تهیه کنید و به نرم افزار اعلام کنید که از برگه عکس گرفتید ، از وایت برد یا… بقیه کار توسط Office Lens به بهترین نحو انجام خواهد شد و شما در نهایت ، یک عکس سیاه و سفید که بهترین کیفیت ممکنه برای پرینت را در اختیارتان قرار می دهد و میتوانید با اتصال موبایل خود به یک پرینتر ، اسکن های خود را پرینت بگیرید.

Office Lens

 

یکی از نکات بسیار عالی Office Lens ، این است که پس از اتمام اسکن ، قادر هستید تا از اسکن هایتان در برنامه های سری Office کمپانی Microsoft مانند Microsoft Word استفاده کنید. نکته جالب دیگر ، این است که اپلیکیشن Office Lens ، به صورت اتوماتیک نوشته را کراپ میکند به طوری که شما با ادیتور های معمولی قادر به این کار نیستید ( به عنوان مثال ، در صورت نیاز ، به صورت ذوزنقه ای کراپ میکند که در ادامه برایتان نمونه ها را قرار داده ایم)

لینک دانلود از گوگل پلی استور اندروید : کلیک کنید

لینک دانلود از اپ استور اپل : کلیک کنید

لینک دانلود از مایکروسافت استور برای ویندوز فون : کلیک کنید

 

تیم تخصصى هوکو بسیار مشتاق است تا شما از برنامه ها ، سایت ها ، آموزش ها و سایر مطالب ارسالى در وبلاگ هوکو دیدن کرده ، استفاده کنید و نظرات ارجمند خود را برایمان ارسال کنید…

دیدگاه ها