RushPlayer Lite ، برنامه ای برای پخش ویدئو در آیفون

RushPlayer Lite

همه افراد فیلم دیدن را دوست دارند و از آن لذت می برند ، مخصوصا اگر در آیفون یا آیپد خود به انجام این کار بپردازند ، چراکه اندازه صفحه بسیار مناسب است و وضوح تصویر بسیار خوب است ولی حتما مشاهده کرده اید که چالش های خاص خود را نیز دارد ، از جمله غنی نبودن پلیر پیش فرض iOS. برنامه RushPlayer Lite ، یک پلیر ویدئو بسیار قدرتمند است که این مشکلات را حل خواهد کرد. در ادامه با هوکو همراه باشید تا بیشتر درباره RushPlayer Lite با شما صحبت کنیم.

برنامه RushPlayer Lite که در دو نسخه پولی و رایگان برای iOS عرضه شده ، اکثریت قریب به اتفاق کدک ها را در عین حجم کم برنامه ، دارا می باشد. این برنامه هم چنین از تمام فرمت های ویدئویی پشتیبانی می کند که از مهم ترین آن ها می توان به MKV و MP4 اشاره کرد. نکته بسیار جالب درباره RushPlayer Lite ، این است که از زیرنویس پشتیبانی می کند و شما را قادر می سازد تا بتوانید زیرنویس فیلم ها را نیز اجراء کنید. اجراء زیرنویس ها نیز بسیار ساده است ، برای این کار در RushPlayer Lite ، کافیست نام فیلم و زیر نویس آن یکسان باشند.

 

یکی دیگر از مشکلات آیفون ، سختی انتقال ویدئو ها به آن است. RushPlayer Lite قادر است از طریق WiFi به لپ تاپ شما متصل شود و فیلم هایی که مد نظر شماست را از لپ تاپ شما دانلود کند و شما را از شر کار با آیتونز و هم چنین سیم راحت می کند. توسط RushPlayer Lite هم چنین قادر هستید تا به کانال های رادیویی ، تلویزیونی و موزیک متصل شوید و با اینترنت ، از آن ها بهره ببرید.

 

لینک دانلود از اپ استور : کلیک کنید 

 

تیم تخصصى هوکو بسیار مشتاق است تا شما از برنامه ها ، سایت ها ، آموزش ها و سایر مطالب ارسالى در وبلاگ هوکو دیدن کرده ، استفاده کنید و نظرات ارجمند خود را برایمان ارسال کنید…

دیدگاه ها