Snow Selfie ، برنامه اى براى ثبت تصاویر و فیلم هاى فانتزى

Snow Selfie

امروزه یکى از کارهایى که جوانان بسیار به آن علاقه مند شده اند ، ساخت عکس هاى فانتزى با افکت ها و استیکر هاى زیبا در آن است. Snow Selfie ، یک برنامه قدرتمند در این زمینه است که توسط آن ، قادر خواهید بود عکس و فیلم هاى خود را با استیکر هاى ثابت و متحرک ، بسیار جذاب تر از پیش کنید و عکس هاى جذابى از خود بگیرید. کار با Snow Selfie بسیار آسان است و فقط کافیست وارد این برنامه شوید و عکسى را از گالرى انتخاب کنید و یا در همان لحظه بگیرید. پس از انجام شدن این کار ، میتوانید از داخل محیط این برنامه ، افکت ها و استیکر هاى ثابت و یا متحرک خود را روى عکس اعمال کنید.

 

اکثریت برنامه هاى مشابه Snow Selfie ، فقط قادرند تا تغییرات را بر روى عکس ها اعمال کنند ولى این برنامه ، علاوه بر عکس ، قادر است بر روى فیلم ها نیز استیکر اضافه نماید و حتى جذابیت فیلم هایتان را چندین برابر کند ! روال کار افزودن استیکر به فیلم نیز کاملا همانند عکس است و تفاوتى با یکدیگر ندارند.

 

از دیگر نکات مثبت این برنامه نیز مى توان به محیط کابرى جذاب آن اشاره کرد که تقریبا همه افراد ، از محیط این برنامه استقبال خواهند کرد. نکته بسیار خوب دیگر راجع به Snow Selfie ، این است که در این برنامه ، حق انتخاب شما براى استیکر ها ، بسیار زیاد است و انتخاب شما ، از میان تعداد بسیار زیادى استیکر خواهد بود که همین موضوع ، یکى از اصلى ترین دلایل برترى این برنامه نسبت به رقبایش است.

 

لینک دانلود Snow Selfie از اپ استور اپل براى iOS : کلیک کنید

لینک دانلود Snow Selfie از پلى استور براى اندروید : کلیک کنید

 

تیم تخصصى هوکو بسیار مشتاق است تا شما از برنامه ها ، سایت ها ، آموزش ها و سایر مطالب ارسالى در وبلاگ هوکو دیدن کرده ، استفاده کنید و نظرات ارجمند خود را برایمان ارسال کنید…

دیدگاه ها